6 Kişilik Dolandırıcı Çetesi Yakayı Salihli'de Ele Verdi

Sosyal medyadan buldukları kurbanlarını dolandırıp paralarını alan 6 kişilik dolandırıcı çetesi Manisa Salihli ilçesinde yakalandı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
20 Aralık 2018 - 09:00
Manisa haber | Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Asayiş Şube Müdürlüğüne gelerek ifade veren müştekileri değişik illerden aracılar ve sosyal paylaşım sitelerinde açmış oldukları kolay kredi kullandırma gibi başlıklar ile açtıkları sayfalar ile temin ettikleri müşterileri değişik illerden ve değişik bankalardan aynı anda kredi kullandırıp , müşterilerin kullanmış oldukları kredileri alarak kaçan Batman, Diyarbakır ve İzmir bağlantılı olduğı tespit edilen toplam 6 kişilik çete İzmir ilinden başlayan takip sonucu Salihli‘de yakalanmış, yakalandığı esnada yanında bulunan başka bir müşteriyi Konya ilinden kredi kullandırmak için götürdükleri tespit edilmiş, Salihli ilçesinde takip sonucu iki araç il birlikte toplam 6 kişi yakalanmış.

Yakalanan “O.G.”, “C.K.”, “R.K.”, “M.F.Y.”, “M.H.E.” ve “M.K.” şüpheli şahıslar ifadeleri alındıktan sonra 20.12.2018 Perşembe günü mevcutlu olarak adli makamlara sevk edildi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gece Kartalları, aranan suçluyu kıskıvrak yakaladı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x