Manisa Ayakkabı ve Moda Fuarı (MAYFU) 17 Ekim de açılıyor

Manisa Ayakkabı ve Moda Fuarı (MAYFU) 17 Ekim Çarşamba günü Manisa'da ayakkabı sektörü temsilcilerini bir araya getirerek ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
16 Ekim 2018 - 12:34
Manisa haber | Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa‘da ayakkabı sektörü temsilcilerini bir araya getiren Manisa Ayakkabı ve Moda Fuarı (MAYFU) 17 Ekim Çarşamba günü ziyaretçilerine kapılarını açacak. Vatandaşlara kapalı olacak olan fuarı yabancı ülkelerden de sektör temsilcilerin ziyaret etmesi bekleniyor.

Türkiye’nin önemli deri ayakkabı merkezlerinden biri olan Manisa’da bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan fuarda 30 ayakkabı sektörü temsilcisi 2018 sonbahar-kış kreasyonlarını tanıtacak. 17 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’te resmi açılış gerçekleştirilecek olan fuarda üreticiler, toptancılar, distribütörler, sektörel kurum ve kuruluşlar ile tasarımcılar katılacak. Fuar sektörel olması nedeniyle vatandaşlara kapalı olacak.

MAYFU, 20 Ekim Cumartesi gününe saat kadar 10.00 ile 19.00 saatleri arasında sektör temsilcilerini ağırlayacak. Fuarı yabancı ülkelerden sektör temsilcileri de ziyaret edecek.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Otomobil kırmızı ışıkta bekleyen başka bir otomobile çarptı: 2 kişi yaralandı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x