Manisa'da bina aynı gün içinde 2 kere yandı

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde Suriyeli bir ailenin evinde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin yangını söndürmesinin ardından binada aynı gece yine yangın çıkarken, yangında ölen ya da yaralanan olmadı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
01 Kasım 2018 - 12:29
Manisa haber | Ekonomi | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Edinilen bilgiye göre, Kırkağaç ilçesi Kadriye Mahallesi’nde Suriyeli bir ailenin kaldığı 2 katlı evin 2. katında dün akşam saat 22.00 sıralarında yangın çıktı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen Manisa Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, yangını kontrol altına alarak söndürdü. Soğutma çalışmalarının tamamlanmasının ardından ekipler olay yerinden ayrıldı.

Aynı binada 2. yangın
Yaklaşık 4 saat sonra gece saat 02.00 sıralarında aynı evin 1. katında yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın söndürülürken, her iki yangında da ölen ya da yaralanan olmadı. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangının kesin çıkış sebebi araştırılıyor.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kırkağaç’ta dere temizlik çalışması