MASKİ Salihli-Seyrantepe’de taşkın riskini bitirdi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesinin Seyrantepe Mahallesi’ndeki derede gerçekleştirdiği temizlik çalışması ile taşkın riskini ortadan kaldırdı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
18 Aralık 2018 - 16:58
Manisa haber | Spor | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki derelerde temizlik çalışmalarına devam ederek su akışını daha güvenli ve sağlıklı hale getiriyor. Bu kapsamda MASKİ, ilçesine bağlı Seyrantepe Mahallesi’nde yağışlı havalarda mahalle merkezine kadar taşkın sularının ulaşmasına neden olan dere yatağında temizlik çalışması gerçekleştirdi. Muhtar ve mahalle sakinlerinin talebi doğrultusunda harekete geçen MASKİ ekipleri, temizlik çalışması gerçekleştirerek dağdan gelen yağmur sularının mahalleye zarar vermesinin önüne geçti.

Mahalle muhtarı Süleyman Yıldız teşekkür etti

Mahalle Muhtarı Süleyman Yıldız, “Kış mevsiminin başlamasıyla birlikte şiddetli yağışlarda dağdan gelen sular mahallemize ve bahçelerimize kadar iniyordu. Sularla birlikte pislik ve çamur mahalleliyi zor durumda bırakıyordu. Sağ olsun MASKİ ekipleri derede bulunan setleri temizleyerek tıkanıklıkları giderdi. MASKİ sayesinde yağmurdan çamurdan kurtulduk. Büyükşehir ve MASKİ’nin tüm hizmetlerinden memnunuz ve bu hizmetlerin devamlı olacağına da inanıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız ’e ve emeği geçen MASKİ personeline hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz, selamlarımızı iletiriz” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ege Bölgesi’nin ilk Millet Kıraathanesi’ne yoğun ilgi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x