Sarıgöl Gençlik Merkezi'nde bağlama ve pilates kursları başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Gençlik Merkezi’nde kendilerini geliştirmek isteyen vatandaşlar için bağlama ve pilates kursları başladı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
17 Ekim 2018 - 14:34
Manisa haber | Ekonomi | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Sarıgöl İlçesin de kendini farklı branşlarda geliştirmek isteyen vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği kurslar, ilçedeki sosyal ve kültürel açıdan seçenekleri arttırdı.

ManisaSanat ve Meslek Edindirme Kursları bünyesinde açılan kurslar, gençlere yeteneklerini keşfedecekleri yeni bir dünyanın kapısını aralıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarıgöl ilçesine kazandırılan ve ilçedeki gençlerin kültürel ve sosyal faaliyetlerinin artmasını sağlayan Sarıgöl Gençlik Merkezi’nde başlayan kurslara bağlama ve pilates kursları da eklendi. Kurslara her kesimden vatandaş yoğun ilgi gösteriyor.

Kurslardaki seçeneklerin arttığına dikkat çeken Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, “Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçemize kazandırdığı Gençlik Merkezi’ndeki kurslarımıza her geçen gün yenileri ekleniyor. Vatandaşlarımız farklı branşlarda kendilerini geliştirmek istiyor. Kurslarımız Sarıgöllü vatandaşlarımızın da yoğun ilgisi ile karşılandı. Sarıgöl Gençlik Merkezi ilçemizin sosyal ve kültürel açıdan değişmesini sağladı” dedi.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Akhisar Belediyesi, başıboş sokak hayvanları için toplandı