Şehzadeler’de ’Hoş geldin bebek’ projesi ile 9 bin 500 bebek ziyaret edildi

Şehzadeler Belediyesinin 2014 yılında başlattığı ’Hoş geldin bebek’ projesi kapsamında bugüne kadar Şehzadeler ilçesinde doğan 9 bin 500 bebek evlerinde ziyaret edilerek, belediyenin hazırlamış olduğu hediyeler ailelere teslim edildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
13 Aralık 2018 - 15:05
Manisa haber | Çevre | Şehzadeler haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Şehzadeler Belediyesinin 2014 yılında başlattığı ’Hoş geldin bebek’ projesi tüm hızıyla devam ediyor. Projenin başladığı 2014 yılından bu yana 9 bin 500 bebek evlerinde ziyaret edilerek bebek sahibi olan ailelerin mutluluklarına ortak olundu.

Şehzadeler Belediyesi olarak doğumdan, ölüme her alanda vatandaşların yanında olduklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak ’da ilk defa başlatmış olduğumuz ’Hoş geldin bebek’ projemiz tüm hızıyla devam ediyor. 2014 yılında başlattığımız projemiz kapsamında yeni bebek sahibi olan 9 bin 500 ailemiz ekiplerimiz tarafından evlerinde ziyaret edilerek, belediyemizin hazırladığı hediye çantalar ailelerimize verildi.

Bu anlamlı projemiz ile doğumdan, ölüme kadar hizmet anlayışı ilkesi ile çıktığımız hizmet yolunda vatandaşlarımızın her zaman yanında oluyoruz. Bundan sonra da aynı şekilde ziyaretlerimiz devam devam edecek. Projemiz kapsamında 2018 yılında da ekiplerimiz yeni bebek sahibi olmuş olan 1500 ailemizi ziyaret ederek, mutluluklarına ortak olduk” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’nın Yeni İl Müftüsü Soykök Oldu
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x