AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı’ya, Memur-Sen’den ’hayırlı olsun’ ziyareti

Memur-Sen Manisa Teşkilatı, AK Parti İl Başkanlığı görevini devralan Salih Hızlı’ya ’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
03 Aralık 2019 - 16:31
Manisa haber | Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Ziyarette Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner ve şube yönetim kurulu üyeleri, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikaların şube başkanları, il temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri, Memur-Sen Kadınlar Komisyonu hazır bulundu.

Memur-Sen’den AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’ya ’hayırlı olsun’ziyareti

Konuşmasına göreve yeni başlayan AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’ya ’hayırlı olsun’ temennisiyle başlayan Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, “Biz, üyemizin ekonomik, sosyal mali hakları için mücadele verirken, ülkemizin demokratikleşmesi, temel hak ve hürriyetlerin teminat altına alınması, ülkemizin korku tünelinden çıkması ve vesayetin ülke üzerinden kalkması, kadim medeniyetimizin bu ülkede yeniden yeşermesi ve coğrafyamıza umut olması noktasında gayret gösteriyoruz. Ülkemizin bu anlamda kendine geldiği ve bu anlamda bir bütünlük içerisinde hamle yaptığı her süreçte de ‘söz konusu memleketimiz ise gerisi teferruattır’ diye cümlemizi her ortamda kayıt altına alıyoruz”dedi.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ise “Memur-Sen’e teşekkür etti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ise “Memur-Sen kurulduğu günden günümüze kadar çok önemli işler yapmıştır. Bu başarının altında örgütlü birlikteliğin ve özverili çalışmanın gücü vardır. Ülkemizin vesayet anlayışından kurtulmasında ve özgürlüklerin kazandırılmasında güçlü bir duruş sergilemiştir. Memur-Sen ailesini yanımızda görmek bizleri memnun etmiştir. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salihlili Beşiktaşlılar Derneği, özel çocukları her yıl ziyaret ediyor
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x