Başkan Çelik’ten Yeşilköy’e teşekkür ziyareti

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, seçimler sonrası çıktığı teşekkür turu kapsamında Yeşilköy Mahallesini ziyaret etti.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
16 Nisan 2019 - 12:41
Manisa haber | Asayiş | Kula haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

İkinci kez Belediye Başkanı seçilen Ömer Faruk Çelik, seçimlerin ardından mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlara seçimlerde şahsına ve Cumhur İttifakına verdikleri destek için teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

Yeşilköy Mahallesinde esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Çelik, Şehzadeler Belediyesi’nde ilk dönemde sergiledikleri insan odaklı belediyecilik anlayışını ikinci dönemde de sürdüreceklerini dile getirerek, “Şehzadeler halkına seçimlerde verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Verdikleri destek ile omzumuzdaki yükün ağırlığını bizlere bir kez daha hatırlatmış oldular. Biz de bu güvene layık olmanın, onları mutlu edecek hizmet ve yatırımları ilçemize kazandırabilmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız.” şeklinde konuştu.

Memnuniyetini kemanını konuşturarak gösterdi

Yeşilköy’de esnaf ziyaretleri yapan Başkan Çelik, mahalleye gerçekleştirdiği daha önceki ziyaretlerde koyu bir CHP’li olduğunu ancak yapılacak seçimlerde kendisine destek vereceğini açıklayan Recep Coşkun adlı vatandaşı bir kez daha iş yerinde ziyaret etti. Koyu siyaset yapmayı bıraktığını ve seçimlerde artık adaya göre hareket etmeye başladığını bir kez daha bu ziyarette dile getiren Recep Coşkun, Başkan Çelik’e ziyareti için teşekkür etti, bir de sürpriz yaptı.

Coşkun, kemanıyla Başkan Çelik’e bir resital yaparak, hem kulakların pasını sildi hem de memnuniyetini bu şekilde ifade etmiş oldu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şehzadeler zabıtası Ahmet İlhami için seferber oldu
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x