Başkan Ergün, Gördes Belediye Başkanı Akyol'u ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve meclis üyelerini makamında ağırladı. Ziyarette, Gördes’in geleceğine yönelik plan ve projeler masaya yatırıldı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
07 Ekim 2019 - 16:41
Manisa haber | Genel | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Büyükşehir Belediye Başkanı ’e, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve belediye meclis üyeleri makamında ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ve Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, AK Parti Gördes İlçe Başkanı Rıza Dilcan, MHP Gördes İlçe Başkanı Abdurrazik Yonat da ziyarette yer aldı.

Belediye Başkanı Muhammet Akyol, ziyaretlerinde Başkan Ergün’e Gördes’e özgü hediyeler takdim etti. Yapılan ziyarette, ilçeye yapılacak olan yatırımlar ve projeler üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Ergün, Gördes’in de diğer ilçeler gibi yatırım ve projelerden yararlanacağını kaydetti.

Kimler Neler Demiş?

Otomobilde Uyuşturucu Yakalatan 5 Kişi Gözaltına Alındı