Başkan Topuz'dan, Başkan Ergün'e teşekkür ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Köprübaşı Belediye Başkanı Regaip Topuz ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sedat Gül’ü makamında konuk etti. İlçede Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmaları nedeniyle memnuniyetini paylaşan Köprübaşı Belediye Başkanı Regaip Topuz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
08 Ekim 2019 - 18:39
Manisa haber | Genel | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Köprübaşı Belediye Başkanı Regaip Topuz ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sedat Gül, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ’ü ziyaret etti. Ziyarette Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü de yer aldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Köprübaşı Belediye Başkanı Regaip Topuz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, ilçede yetişen tarım ürünlerinden hediye etti.

Memnuniyetini Paylaştı

İlçede yapılan yol yapım çalışmaları nedeniyle memnuniyetini da paylaşan Belediye Başkanı Regaip Topuz, “Biraz beklediğimize de değdi. Önceden alt zemin seriliyormuş, üzerine hemen sathi yapılıyormuş. Kısa sürede çökmeler oluyordu. Ama şimdi öyle değil. Çalışmaların yapıldığı yolda birkaç kez incelemede bulundum. Çok güzel olmuş, elinize sağlık” ifadelerinde bulundu.

Çalışmalar Hakkında Başkan Ergün Bilgi Verdi

İl genelinde yapılan yol yapım çalışmaları hakkında bilgiler veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de ekiplerin özveriyle çalıştığını belirterek,” Hava şartları nedeniyle bu sezon ilk olarak Gördes ve Demirci’de çalışmalara başlamıştık. Bu anlamda Gördes’te 29 kilometre, Demirci 81 kilometre, Selendi 57.2 kilometre, Kula 27.1 kilometre, Akhisar 43.7 kilometre, Köprübaşı 26.3, Kırkağaç’ta 15 kilometre, Sarıgöl 11.6 kilometre, Salihli’de 7.6 kilometre olmak üzere toplamda yaklaşık 300 kilometre asfalt çalışması yapıldı” şeklinde konuştu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MANULAŞ’tan öğrenciler için vize duyurusu yapıldı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x