Büyükşehir ile protokol imzaladı, kazılan yolların tadilatı hızlandı

Turgutlu Belediyesi ile Manisa Büyükşehir arasında, doğalgaz ve elektrik altyapısı çalışmaları kapsamında kazı yapılan yolların tadilatı için protokol yapıldı. Protokol kapsamında Atatürk Mahallesinde çalışmalar başlarken, bozulan yolların tadilatının Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yapılacağı bildirildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
20 Aralık 2019 - 18:35
Manisa haber | Genel | Turgutlu haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Doğalgaz ve elektrik altyapıları için yapılan çalışmalardan sonra bozulan ve sorumluluğu Büyükşehir Belediyesinde olan yol tadilatları için Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın girişimleriyle protokol hazırlandı. Aralık ayı Büyükşehir Meclis Toplantısında konuşan ve sorunları anlatan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı protokol konusunda anlaştı.

Tadilat çalışmalarının Turgutlu Belediyesi tarafından yapılırsa daha hızlı çözüme kavuşacağını belirten Başkan Akın’ın talimatıyla Turgutlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri çalışmalarına Atatürk Mahallesinde Anıl, Arılı, Beceren ve Aran sokakta başladı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Aralık ayı büyükşehir meclisinde gündeme getirdiğimiz protokol konusunda büyükşehir ile anlaştık.

Atatürk Mahallesi ve Selvilitepe Mahallemizde doğalgaz ve elektrik altyapısı için yapılan çalışmalardan sonra bozulan yolların tadilatı belediyemiz fen işleri ekipleri tarafından yapılacaktır. Sorun yaşayan mahallelerimizde hızlı bir şekilde bu çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan da fen işleri ekiplerinin çalışma başlattığı Anıl, Arılı, Beceren ve Aran sokaklarını ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Park Halindeki Araçların Lastiklerini Kesen Zanlı Yakalandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x