Büyükşehir Kırkağaç'ta bozulan yolları onarmaya devam ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesinde yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri Kırkağaç ilçesi Hamitli Mahallesi’nde yaşanan yağışlar sonrasında bozulan yollarda onarım çalışması yaparak, yolun konforunu arttırdı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
14 Şubat 2019 - 14:19
Manisa haber | Genel | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, il genelinde olduğu gibi Kırkağaç ilçesinde de çalışmalarını yürütüyor. Ekipler vatandaşların daha güvenli ve daha konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla Hamitli Mahallesi’nde yoğun yağışlar sonrasında oluşan bozulmaları yönelik malzemeli onarım çalışması yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı ’ün talimatları doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını belirten Muhtarlık İşleri Müdürü İzzet Coşkun, bundan sonraki süreçte de çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selvilitepe Mahallesinde bir buçuk kilometrelik içme suyu hattını yeniliyor
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x