Dünkü yaşanan olay için CBÜ Hastanesinden açıklama

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinden dün yaşanan güvenlikçi şiddeti için bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada yaşanan olaydan üzüntü duyulduğunu ve güvenlik görevlisinin işine son verildiği bildirildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
10 Ekim 2019 - 12:28
Manisa haber | Asayiş

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Gündem Haber olarak yaptığımız haberde, Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Anestezi Polikliniğinde yaşlı çiftin maruz kaldığı güvenlikçi şiddetini gündeme getirmiştik. Bu yaşanan olaya sessiz kalmayan Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Seyhun Kürşat yaşanan olay hakkında bir açıklama yaptı. 

Açıklama

Başhekim Kürşat, “Dün hastanemizde yaşanan olayın üzüntüsü içindeyiz. Olaya sebebiyet veren güvenlik görevlisinin iş akdine son verilmiş olup, tüm birimlere gerekli uyarılar yapılmıştır. Aracılığınız ile hastalarımızdan ve yakınlarından yaşanan durum nedeniyle özür diliyoruz. Tüm kadromuzla en iyi şekilde hizmet vermek için her zaman hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz” dedi.

Başhekim Prof. Dr. Seyhun Kürşat

09.10.2019 tarihinde anestezi polikliniğinde meydana gelen müessif olay neticesinde anestezide muayene olan hastalarımızdan Murat ÇETİN, Suat KARATAŞ ve İsmet MANDACI MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Seyhun KÜRŞAT tarafından ziyaret edildi.

Kimler Neler Demiş?

Manisa FK’da Ertekin Dönemi Sona Erdi