Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma tuşları ve telefon numarası nedir ?

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olur, telefon numarası nedir, hangi tuşlar ile hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanabilirim ?

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
09 Ekim 2019 - 18:28
Manisa haber | Ekonomi

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hemen hemen her halkbank müşterisi için en önemli soruların başında gelmektedir. Bir çok firma ve bankalar gibi Halkbank müşteri hizmetlerinde oluşan yoğunluğu azaltmak için telesekreter ve robot ile basit işlemleri, müşterileri hizmet yetkililerine ulaşmadan çözüme kavuşturmak istemektedir. Ama çoğu zaman Halkbank müşterileri müşteri tesilcisiyle işlemlerini hızlıca yapmak ister.

Halkbank müşteri temsilcisine direk bağlanmak isteyenler için araştırmamız sonucunuzda en hızlı ulaşım yolunu sizler için derledik.

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarası 444 0 444 ve 0 850 222 0 400 numaralarıdır. Kobi ve Esnaflar için kurumsal telefon numaraları ise 0 850 222 0 401 ve 444 0 401 dir. Diğer etkili bir yöntem ise Twitter üzerinden Halkbank’a ulaşmaktır. Twitter adresi ise https://twitter.com/halkbanksizinle dir.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanma Tuşları

0 850 222 0 400 numaralı telefonu aradıktan sonra “0” tuşuna basın. İşleminizi direk müşteri temsilcisi ile görüşerek yapmak yada herhangi bir sebeple temsilciden bilgi almak için menüleri saymaya başlayacak. Menüleri saymaya başladığında “1” tuşuna basarak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda bu yazımızda hızlıca numaraları tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanma yolunu anlattık. Verdiğimiz bilgiler doğrultusunda bir sorun ile karşılaşırsanız bize yorum kısmından yazadığınız problemi açıkça yazabilirsiniz. En kısa sürede sorunu çözüp cevabı sizinle paylaşmaktan büyük zek duyacağız.

Kimler Neler Demiş?

Dağ bisikletçileri Yunusemre’de buluşuyor