Hurdadan aldığı Murat 124’ü lüks otomobil fiyatına satmadı!

Bir dönemin efsane otomobili olan ve hala adeta kimileri için hastalık derecesinde ilgi gören Murat 124 yine haberlere konu oldu. Manisa Açık Oto Pazarına satış için getirilen otomobil verilen fiyatlarla görenleri şaşkına çevirdi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
29 Aralık 2019 - 19:59
Manisa haber | Ekonomi | Şehzadeler haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

‘da kurulan açık oto pazarın havanın soğuk olmasına karşın yoğun bir gün geçirdi. Bir çok arabanın satıldığı pazarda en dikkat çeken arabalardan bir tanesi ise fiyatıyla lüks otomobilleri aratmadı.

Arabasını Manisa Açık Oto Pazarına getiren Veli Atbiner, otomobiline verilen fiyat  görenleri şaşkına çevirdi. Murat 124’ü orijinal parçalarla yepyeni bir hale getiren Veli Atbiner, aracına gelen astronomik rakamları bile geri çevirdi.

YENİLEDİĞİ EFSANE MURAT 124’Ü 100 BİN TL’YE SATMADI
Şehzadeler İlçesinde kurulan oto pazarına aracını getiren Atbiner (60) pazara gelen araç sahiplerinin ilgi odağı oldu.

Atbiner’’ efsane Murat 124’ü 15 yıl önce Isparta’dan hurdadan aldığını ve 40 BİN TL masraf yaptığını geçen hafta Manisa’da bir iş adamının 80 koyun ve 80 kuzu verdiğini ve bu teklifi geri çevirdiğini’’ belirtti.

Haber:

Son güncelleme tarihi : 29 Aralık 2019 22:55

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Akhisar Belediyesi’nden Uzaktan Eğitim Gören Öğrencilere Ücretsiz İnternet
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x