Kadınların el emeği ürünleri bu pazarda satılıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Kent Konseyi tarafından yürütülen, üreten kadınların gıdadan, giyim ve hediyelik eşyaya kadar tüm ürünlerini sergileme fırsatı bulduğu Hanımeli Pazarı sergisi, Kültür Merkezi Meclis Fuaye Salonu’nda görücüye çıktı. Hanımeli Pazarı’nın 6 Aralık tarihine kadar açık olacağı belirtildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
03 Aralık 2019 - 11:31
Manisa haber | Genel | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Kadınların kendi el emeğiyle ürettiği ürünleri satabilmeleri amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından başlatılan Hanımeli Pazarı birbirinden güzel ve farklı ürünlerle kapılarını açtı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Fuaye Salonunda yer alan Hanımeli Pazarı’nda kadınların el emeklerini satarak ev ekonomilerine destek olmalarını sağlıyor. Sergide ürünleri satın alabilme imkanı olan pazarda yer alan ürünler, tamamen kadınlar tarafından üretiliyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Çalışma Grubu’nda yer alan kadınlar, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ’e kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. Hanımeli Pazarı 6 Aralık tarihine kadar Manisalılara açık olacak.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa'da tırla kamyonet çarpıştı: 2 yaralı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x