Kar yağışının keyfini çocuklar çıkardı

Manisa’nın Selendi ilçesinin yüksek kesimlerinde gece saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini artırarak devam ediyor. Kurak geçen bir sezonun ardından yağan kar üreticileri mutlu ederken, karın keyfini ise çocuklar çıkardı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
30 Aralık 2019 - 15:41
Manisa haber | Genel | Selendi haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Yaz ve sonbahar dönemini kurak geçiren ’nın Selendi ilçesine mevsimin ilk karı yağdı. Yeni yıla saatler kala kar yağışının başladığı Selendi’nin yüksek kesimlerindeki Rahmanlar, Karakozan, Çıkrıkcı, Pınarlar, Terziler, Tepeeynihan, Tavak, Omurlar ve Yağcı mahalleleri ile dağlar beyaza bürünürken kartpostallık görüntüler oluştu.

Kurak geçen yaz ve sonbaharın ardından yağan kar yağışı özellikle çiftçileri mutlu ederken çocuklar ve öğrenciler de yağan karla birlikte büyük sevinç yaşadı.

Pınarlar Şehit Savcı Ethem Ekim İlköğretim kurumunda öğrenciler yılın ilk kar yağışı ile birlikte kartopu oynamanın mutluluğunu yaşarken onlara okul idarecileri ve öğretmenler de eşlik etti.

Kar yağışıyla birlikte sokak hayvanlarını da düşünen öğrenciler okul bahçesine bıraktıkları yiyeceklerle yemek bulmakta zorlanan kedilerin imdadına yetişti.

Son güncelleme tarihi : 30 Aralık 2019 15:41

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kamyon ile Çarpışan Otomobil Takla Attı: 3 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x