Manisa Açık Oto Pazarına büyük ilgi

Manisa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan MANULAŞ A.Ş. tarafından işletilen ve geçtiğimiz hafta ilk kez kapılarını açan Manisa Eski Garaj Açık Oto Pazarı, ikinci haftasında da büyük ilgi gördü. Açık oto pazarına, araçlarını satacak olan vatandaşlar Cumartesi akşamından araçlarını yerleştirmeye başladılar. Yeni araç alma hayalini kuran Manisalılar da sabahın erken saatlerinde Açık oto pazarına akın etti.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
22 Aralık 2019 - 19:21
Manisa haber | Ekonomi

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan MANULAŞ A.Ş. tarafından işletilen Manisa Eski Garaj Açık Oto Pazarı geçtiğimiz hafta pazar günü açıldı.

Açıldığı ilk gün Manisa ve çevre illerden gelen çok sayıda araç sahibinn ve vatandaşların yoğun ilgisini çeken açık oto pazarı, bu günde tıklım tıklım doluydu.

Araçlarını satacak olanların Cumartesi akşamından Manisa Eski Garaj Açık Oto Pazarına getirmeye başladılar. Satıcıların araçlarını en iyi satmayı düşündükleri yere geceden bıraktı. Geceden bırakılan araçları gören meraklı kişiler ise araçları inceleyip bilgi aldılar.

Açılışının ilk anlarından itibaren yoğun ilgi gören açık oto pazarı, ikinci haftasında da araçlarını satacak olan vatandaşlar ile yeni araç alma hayalini kuran Manisalıları bu hafta da bir araya getirdi. Vatandaşlar, daha uzak yerlerde olan açık oto pazarlarına gitmektense, Manisa’da açık oto pazarının kurulmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Araç satıcıları ve alıcıları, pazarın yoğunluğundan oldukça memnun kaldı. Araçların başında yapılan sıkı pazarlıklar neticesinde, yeni arabasını alacak kişilerin ve satıcıların işlemleri yaptırmak için noterin yolunu tuttu.

Bilgilendirme olarak

Manisa’da nöbetçi noter uygulaması bulunduğundan saat 10:00 ile 16:00 arasında Cumartesi ve Pazar hizmet vermektedir.

500 araç kapasiteli olan Manisa Eski Garaj Açık Oto Pazarı, pazar günleri 08.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek.

Son güncelleme tarihi : 24 Aralık 2019 01:35

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Turgutlu Belediyesi ve Hayırseverlerden İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Büyük Destek
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x