Manisa'da 5 gündür aranan muhtar kaçırılmış!

Manisa'nın Köprübaşı ilçesinde 6 gündür aranan Mestanlı Mahalle Muhtarı Bayram Çenesiz, kimliği belirsiz kişilerce kaçırıldığı iddiasında bulundu.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
12 Kasım 2019 - 11:48
Manisa haber | Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Alınan bilgiye göre, Manisa‘nın Köprübaşı ilçesinde kullandığı otomobil 7 Kasım’da bulunan ve yakınlarının kayıp başvurusunun ardından bölgede arama çalışması başlatılan Çenesiz’in (25), evine geldiği ailesi tarafından jandarmaya bildirildi.

Jandarma, Köprübaşı İlçe Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Çenesiz’in ifadesini aldı. 

Çenesiz’in ifadesinde kimliği belirsiz kişilerce kaçırıldığını, başına çuval geçirildiğini ve günler sonra aynı yere bırakıldığını öne sürdüğü öğrenildi. 

ilçesi Mestanlı Mahalle Muhtarı Bayram Çenesiz, 6 Kasım gecesi evinden ayrılmış, kullandığı otomobil 7 Kasım’da Mestanlı’ya yakın bir yerde farları ve pencereleri açık halde bulunmuştu.

Çenesiz’in amcası Yüksel Çenesiz, jandarmaya kayıp başvurusu yapmıştı. Genç muhtar için bölgede arama faaliyetleri yapılırken, AFAD ve Deniz Polisine bağlı kurbağa adamlar da çalışmalara katılmıştı. 

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aloğlu: “Alım gücünü yükseltecek politikalar üretilmeli”
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x