Manisalı Müzik Öğretmeni Hakan Börekçi'den O Ses Türkiye'de muhteşem performans

Tv8'de Yayınlanan 'o Ses Türkiye' Yarışmasında Sahneye Çikan Manisalı Müzik Öğretmeni Hakan Börekçi 4 Jüriden 3'ünü Döndürmeye Başardı. Murat Boz'un Şarkisi 'hayat Öpücüğü' İle Sahneye Çikan Börekçi, Performansının Ardından Murat Boz'la Da Muhteşem Bir Düete İmza Attı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
04 Kasım 2019 - 13:42
Manisa haber | Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

TV8’de yayınlanan ’O ses Türkiye’ yarışmasında sahneye çıkan Manisalı müzik öğretmeni Hakan Börekçi 4 jüriden 3’ünü döndürmeye başardı. Murat Boz’un şarkısı ’Hayat öpücüğü’ ile sahneye çıkan Börekçi, performansının ardından Murat Boz’la da muhteşem bir düete imza attı.

My Kolej’deMüzik Öğretmenliğiyapan Hakan Börekçi, TV8’de yayınlanan ’O ses Türkiye’müzikyarışmasının 10. bölümünde Murat Boz’un ’Hayat Öpücüğü’ isimli şarkısını seslendirdi. Hakan Börekçi, performansıyla jüri üyelerinden Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz’u döndürmeyi başardı. ’Bu şarkıya dönülür’ diyerek Hakan Börekçi’ye son saniyede dönen Murat Boz sahneye çıkarak, Hakan Börekçi ile muhteşem bir düete imza attı. Börekçi kendisine dönen 3 jüri üyesinden Murat Boz’u seçti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kamyon ile Çarpışan Otomobil Takla Attı: 3 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x