Manisa'nın Alaşehir Devlet Hastanesinde yeni bir skandal!

Manisa’nın Alaşehir Devlet Hastanesi acil servisinde hastane çalışanlarının uygunsuz eğlence görüntülerinin sosyal medyada yayılması üzerine Manisa İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
20 Kasım 2019 - 14:08
Manisa haber | Genel

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa‘nın Alaşehir İlçesi Devlet Hastanesinde skandalların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerd aynı hastane cinsel ilişki skandalı ile gündeme gelmişti. Daha bu skandalın izleri silinmemmişken aynı hastanede ardı ardına patlak veren skandal görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Yoğun bakım ünitesinde çekildiği söylenen görüntülerde, hastane çalışanlarının bir birlerine pudra ve köpük sıktıkları görünmekte. Başaka bir videoda ise, doktor hemşireyi omuzlarına aldığı görünmekte.

Yoğun bakım ünitesinde pudralı ve köpüklü şakalaşma

Devlet Hastanesi Acil Servis bölümünde çalışan bazı görevlilerin uygunsuz bir şekilde sergilediği eğlence görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı. Hastanenin yoğun servisinde çekildiği öğrenilen görüntüler bazı hastane çalışanlarının birbirlerinin üzerine köpük sıkarak eğlendiği görülüyor.

Görüntülerin sosyal medyada hızla yayılması üzerine Manisa İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada hastane görevlilerinin soruşturma kapsamında farklı bölgelere görevlendirildiği belirtilirken şu ifadelere yer verildi:

Alaşehir Devlet Hastanesindeki skandal için açıklamada geldi

“Müdürlüğümüze bağlı Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında yer alan haber ve iddialar ile ilgili olarak açıklama yapmaya ihtiyaç duyulmuştur. Müdürlüğümüzce ilgili ’Varan-1’, ’Varan-2’, ’Varan-3’ adlı videolar hakkında 6 Kasım 2019 tarihi itibariyle haberdar olunmuş olup aynı gün içerisinde haklarında idari işlemler başlatılarak soruşturma açılmıştır.

İlgili kişiler il içerisinde geçici olarak diğer sağlık kurumlarımıza görevlendirilmişlerdir. Basınımıza ve kamuoyuna saygı ile duyurulur”

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Köprübaşı İlçesinde İzinsiz Kenevir Yetiştiren Şahıs Jandarmaya Yakalandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x