MASKİ, Akmescit Mahallesi’nde dere temizlik çalışmasına başladı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Akmescit Mahallesi’nde olası taşkınları önlemek adına dere temizlik çalışmasına başladı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
28 Ocak 2019 - 14:57
Manisa haber | Genel | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde başlattığı dere ve menfezlerde yaptığı temizlik çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. MASKİ, İlçesi’ne bağlı Akmescit Mahallesi’nde dere temizlik çalışmasına başladı. Vatandaşların kış mevsiminde sıkıntı yaşamasının önüne geçmek üzere başlatılan temizlik çalışması sayesinde, zamanla derede biriken atıklar temizlenerek görüntü kirliliğini ortadan kaldırılacak ve yağışlar nedeniyle derede birikinti olması önlenecek.

“MASKİ ekipleri yine hızır gibi yetişti”
Akmescit Mahalle Muhtarı Ömer Şen, “Mahallemizde bulunan dere kış ayının girmesiyle beraber bize çok sorun yaratmaya başladı. MASKİ ekipleri yine hızır gibi yetişti. Şu an deremiz temizlenmeye başladı. Çalışma tamamlandığında suyun düzenli akması sağlanarak temiz ve görünümü de güzel olacak.

Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız ’e ve MASKİ personeline çok teşekkür ederiz, Başkanımızın başarılarının daim olmasını dileriz” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ADM ve GDZ elektrik dağıtım, binlerce çocuğu bilinçlendiriyor
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x