MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi, Başkan Ergün karşıladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün 17 ilçede hayata geçirdiği proje ve hizmetlerin toplu açılışını yapmak üzere Manisa’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP İl Teşkilatı tarafından Karaoğlanlı Mahallesi çıkışında karşılandı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
16 Mart 2019 - 16:32
Manisa haber | Genel | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin kente kazandırdığı dev yatırımların toplu açılışlarını yapmak üzere ’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve MHP İl Teşkilatı tarafından merkez Şehzadeler ilçesine bağlı Karaoğlanlı Mahalle çıkışında karşılandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Grup Başkanvekili Erkan Akçay ile Turgutlu, Salihli, Sarıgöl, Selendi, Alaşehir ve Kula Belediye Başkan adayları da karşılama töreninde yer aldı.

Kendisini karşılayan Başkan Ergün ve partililerle tek tek tokalaşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa’da olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Karşılama töreninin ardından MHP Lideri, Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etmek üzere şehir merkezine hareket etti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

#Benzer haberler

Başkan Selçuk’tan Akşener’e gönderme:"Hizmete en yakın kişiyi seçin demiş, bizi tarif etmiş"
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x