OSB BaşkanıTürek’ten Başkan Ergün’e, “Birlikteliğimiz daim olsun” temennisi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek’i ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, geride kalan görev sürecinde Manisa Organize Sanayi Bölgesi ile güzel bir iş birliğinde olduklarını belirten Başkan Ergün, bu beraberliğin daim olmasını diledi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
11 Şubat 2019 - 18:00
Manisa haber | Genel | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , yaklaşan yerel seçimler öncesi oda ve dernekleri ziyaret ederek destek çağrısında bulunuyor. Bu kapsamda Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek’i ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, MHP İl Yönetimi, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Buğra Çelikkanat, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Palabıyık ve Yunusemre Belediyesi Meclis Üyesi Burak Yurga eşlik etti. Ziyarette Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Nihat Akyol da hazır bulundu.

“Birlikteliğimiz daim olsun”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geride kalan 10 yıllık hizmet döneminde her zaman oda, dernek ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde olduklarını belirterek, “Manisa Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere 10 yıllık görev sürecini geride bıraktık. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı tarafından yeni hizmet döneminde tekrar Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak gösterildik.

Tabii bugüne kadar oda ve derneklerle, sivil toplum kuruluşlarıyla istişarede bulunarak Manisa’ya en iyi hizmeti yapabilmenin çabası içerisinde olduk. Bugüne kadar Manisa’mıza hizmet noktasında vermiş olduğunuz destekler için bir kere daha teşekkür ediyorum. Bu güzel birlikteliğin daim olmasını temenni ediyorum. İnşallah aynı doğrultuda, daha nice güzel hizmetleri Manisa’mıza kazandırırız” dedi.

“Manisa’nın çehresi değişti”
Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek de, Manisa’nın 10 yılda çehresinin değiştiğine dikkat çekerek, “Bunlar tabi bir hizmet yarışı. Bu konuda da sizlerin hareketlerini takdir ediyoruz. Bu olayı şova dökmüyorsunuz. Doğru da budur. Bazı belediyeleri görüyorum. Sabah, akşam davul zurna çalınıyor. Ortada icraat yok. Bütçe promosyon reklama gidiyor” dedi.

Hayırlı Olsun Dileklerini İletti
31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Başkan Ergün’e hayırlı olsun dileklerini de ileten Türek, “Allah muvaffak etsin. Yolunuzu açık etsin. Bizler belediyemizle iş birliği içerisinde olmaya çalışıyoruz. Manisa’mıza daha fazla katma değer gelsin, daha fazla reha yayılsın.

Amacımız bu. Önümüzdeki günlerde sizlere inşallah vereceğimiz daha güzel haberlerimiz olur. Sizlerle beraber yapacağımız daha fazla şeyler olabilir. Yerel seçimlerin ardından Nisan ayına doğru haberlerle geliriz. El birliğiyle Manisa yeni bir şahlanışa girebilir” diye konuştu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hafriyat atıkları Büyükşehirle temizleniyor
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x