Salihlili Beşiktaşlılar Derneği, özel çocukları her yıl ziyaret ediyor

Manisa’nın Salihli ilçesindeki Beşiktaşlılar Derneği üyeleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Salihli Özel Eğitim Uygulama Merkezindeki özel çocukları unutmadı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
03 Aralık 2019 - 16:23
Manisa haber | Genel | Salihli haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Erkan Esen başkanlığındaki Beşiktaşlılar Derneği üyeleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Salihli Özel Eğitim Uygulama Merkezindeki özel çocukları ziyaret edip etkinlik düzenledi. Lise BJK üyelerinin de yer aldığı etkinlikte özel çocuklar palyaçolar eşliğinde çeşitli oyunlar oynayıp gönüllerince eğlendi. Amaçlarının farkındalık oluşturmak olduğunu belirten Dernek Başkanı Erkan Esen, “Özel çocuklarımızın özel gününde yanlarında olmaktan çok büyük mutluluk ve onur duyduk” dedi.

Özel çocukları her yıl ziyaret ettiklerini belirten Esen, “3 Aralık günü, engelli kardeşlerimizin sesini duyurduğu özel bir gündür. Bizde Beşiktaşlılar Derneği olarak bu önemli günde ziyaret edip, bir gün de olsa yaşama sevinçlerini yüksek tutarak hayata sarılmalarını sağlamak istedik” ifadelerini kullandı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Turgutlu Belediyesi ’WhatsApp destek hattı’ kurdu
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x