Şehzadeler’de yaz kursları başlıyor

Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezi (ŞEGEM) bünyesinde 6 ve 7. sınıflar için düzenlenecek olan yaz kurslarında kayıtlar başladı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
11 Haziran 2019 - 15:02
Manisa haber | Sağlık | Şehzadeler haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Yaz tatili boyunca ücretsiz olarak düzenlenecek olan kurslara katılmak isteyen öğrencilerin en geç 17 Haziran tarihine kadar Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezine başvuru yapmaları gerekiyor.

Belediyesinin her yaz ortaokul öğrencileri için ücretsiz olarak düzenlediği yaz kurslarında yeni dönem kayıtları başladı. 6 ve 7. sınıfa geçen öğrencileri kapsayacak olan yaz kurslarına katılmak isteyen öğrencilerin en geç 17 Haziran tarihine kadar velileri ile birlikte Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezine başvuru yapmaları gerekiyor.

Her hafta Cuma günü 09.00- 18.00 saatleri arasında verilecek olan kurslarda Matematik, Türkçe, İngilizce ve Fen Bilimleri branşında alanında uzman öğretmenler tarafından eğitim verilecek. Yaz tatili boyunca sürecek olan kurslarda ilk eğitim 21 Haziran Cuma günü başlayacak.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Türk Eğitim Sen’den birliktelik mesajları
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x