Tevfik Lav, ölümünün 15. yılında dökülen lokma hayrıyla anıldı

Konyaspor’u çalıştırdığı dönemde Manisa’ya gelirken, 4 Nisan 2004’te geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden, Manisa futbolunun yetiştirdiği önemli teknik adamlardan Tevfik Lav, ölümünün 15. yılında dökülen lokma hayrıyla anıldı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
05 Nisan 2019 - 11:16
Manisa haber | Asayiş | Büyükşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından dökülen lokma hayrına, yönetim kurulu üyesi Özcan Nalbantlar, kulüp genel müdürü Alparslan Kaya, altyapı antrenörleri, merhum Tevfik Lav’ın eşi Vecihe Lav, oğlu Can Lav, Manisaspor’un eski Teknik Direktörlerinden Kemal Özdeş, Reha Erginer, Erkan Aslan ve çok sayıda seveni katıldı. 


Merhum Tevfik Lav’ın Eşi Vecihe Lav’dan Büyükşehir Belediyespor Kulübüne Teşekkür 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından dökülen lokma hayrına katılan merhum Tevfik Lav’ın eşi Vecihe Lav, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederek, “ Her zamanki gibi büyük bir gurur duyduk. Bütün eski dostlarımız, arkadaşlarımız herkes burada.

Herkesin ayağına sağlık. Lokma hayrını gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Merhum Tevfik Lav’ın oğlu Can Lav’da Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne teşekkür ederek, “ Aradan geçen bu kadar zamana rağmen babam Tevfik Lav’ın anılması her şeyden çok daha çok önemli. En büyük miras bence bu. İnsanların bu sıcaklığını etrafımızda hissetmek bizi her zaman olduğu gibi çok mutlu etti” sözlerini kullandı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başkan Akın 36 çocuğunun mutluluklarını paylaştı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x