Yunusemreli satranççılar Konya’da yarıştı

Konya’da Düzenlenen Ve Yunusemre Belediyesi Satranç Takımının Da Yarıştığı 2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonasi Tamamlandı. Yunusemreli Satranççılar, 60 Takımın Yer Aldığı Şampiyonayi 13. Sırada Tamamlarken 2020 Kulüpler Şampiyonasi Hazırlıklarına Şimdiden Başladı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
25 Temmuz 2019 - 09:42
Manisa haber | Genel | Yunusemre haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Konya’da düzenlenen ve Belediyesi Satranç Takımının da yarıştığı 2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası tamamlandı. Yunusemreli Satranççılar, 60 takımın yer aldığı şampiyonayı 13. sırada tamamlarken 2020 Kulüpler Şampiyonası hazırlıklarına şimdiden başladı.

Konya’da yapılan 2019 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası tamamlandı. Toplam 60 takımın yer aldığı şampiyonada güçlü takımlara karşı mücadele eden Yunusemreli Satranççılar, ligi 13. sırada tamamladı. 9 turluk şampiyonada 5 galibiyet 1 beraberlik alan takım, gelecek yıl daha iyi performans sergilemek için mücadele edeceklerini belirtti.

2020 Mart ayında yapılacak Yöresel Lig’den şampiyon olarak ayrılmayı hedefleyen Yunusemre Belediyespor, 2020 Konya Kulüpler Şampiyonası için de şimdiden çalışmalara başladı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa'da polisinin şüphelendiği şahıs, şüpheleri yersiz bırakmadı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x