58 Yaşında Hayatına Son Verdi!

Manisa'nın Köprübaşı İlçesinde akıllara durgunluk veren bir intihar olayı yaşandı. 58 yaşındaki yaşlı adam silahla kalbine ateş ederek hayatına son verdi.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
12 Ocak 2020 - 20:46
Manisa haber | Asayiş | Köprübaşı haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Köprübaşı İlçesinde herkesi şaşkına çeviren bir intihar olayı yaşandı. Olay ’nın Köprübaşı İlçesi Borlu Mahallesinde meydana geldi.
Alınan bilgiye göre, Borlu Mahallesinde yaşayan ve çobanlık yaptığı öğrenilen Yüksel T.(58) sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı, intihar ettiği iddia edildi. Olay iddiaya göre, Borlu Mahallesinde kendi yaşadığı evinde bunalıma giren 58 Yaşındaki Yüksel T. silahla kalbine ateş ederek hayatına son verdi.

Silah sesini duyan yakınları kanlar içinde buldu

Borlu Mahallesinde yankılanan silah sesini duyan yakınları,  Yüksel T.’nin yaşadığı eve gittiler. Kapıyı açmayan yaşlı adamın kanlar içerisinde gören yakınları durumu 112 Acil Hattını arayarak bildirdiler. İhbar üzerine  olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, jandarma ile birlikte girdikleri evde yaptıkları ilk muayenede, Yüksel T’nin hayatını kaybettiğini belirledi.
Sağlık ekipleri tarafından intihar ettiği iddia edilen Yüksel T’nin cansız bedeni. otopsi yapılmak üzere Salihli Devlet Hastanesi morguna sevk edildi.
Olay yerinde inceleme ve araştırma yapan Jandarma, Yüksel T’nin neden veya ne için intihar ettiğini öğrenebilmek için detaylı bir şekilde soruşturma başlattı.
Haber:

Kimler Neler Demiş?

Salihli’de Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı!