Adnan Menderes Caddesi’nde Soma’nın Prestij Caddesi Haline Gelecek

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Soma Adnan Menderes Caddesi’nde gerçekleştirilen üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Daha önce MASKİ Genel Müdürlüğünce altyapısı sıfırdan yapılan cadde, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nce prestij caddesi haline getiriliyor.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
04 Temmuz 2020 - 16:39
Manisa haber | Çevre Genel | Soma haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Vatandaşların ihtiyacı olan hizmetleri aksatmadan gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, Soma Adnan Menderes Caddesi’ni de baştan aşağıya yeniliyor.

Bu kapsamda Soma’da Adnan Menderes Caddesinde hummalı bir şekilde çalışan Büyükşehir Belediyesi, caddesi Soma’nın prestij caddesi haline getirecek. Yol Şube Müdürü Serdinç Bulut, tüm hızıyla sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekiplerince hummalı bir şekilde çalışmaları sürdürülen Adnan Menderes Caddesinde daha önce de MASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerince altyapı sıfırdan yapılmıştı.

Yaklaşık bin 300 metre uzunluğundaki bulvar sağlı sollu çift geçişli, orta refüjlü, otoparklı, kaldırım aydınlatmalarıyla bir prestij caddesi konumunda. Somalıların tüm ihtiyaçları düşünülerek yapılan yapımı gerçekleştirilen Soma Adnan Menderes Caddesi, kısa sürede tamamlanarak Somalı vatandaşların hizmetine sunulması hedefleniyor.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Soma’da Baraj Gölünde İşlenen Cinayetin Zanlısına Keşif Yaptırıldı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x