Akhisar’a Şehzadeler Belediyesinden Çadır Yardımı

Akhisar'da meydana gelen depremin ardından, başlayan artçı depremler nedeniyle vatandaşlar geceyi sokaklarda geçirmek zorunda kaldılar.Evlerine giremeyen vatandaşlara AFAD ve Şehzadeler Belediyesi tarafından konaklamak için çadır yardımında bulundular.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
23 Ocak 2020 - 17:01
Manisa haber | Çevre Gündem | Akhisar haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Manisa yaşanan depremin ardından tek yürek olarak Akhisarlı vatandaşların yardımına koşmaya çalışıyorlar. Geceyi sokaklarda geçirmek zorunda kalan vatandaşlara, başta Akhisar Belediyesi tarafından, AFAD, Şehzadeler Belediye ve Valilik tarafından, çadır, sıcak çorba ikramında bulundular.

Şehzadeler Belediyesinden çadır yardımı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, depremin olduğu ilk anlarda sosyal medya hesabından Akhisarlı vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletmiş ve yanlarında her daim yardım için hazır olacaklarını bildirmişti. Başkan Çelik yaptığı paylaşımda, depremin ülkenin kaçınılmaz bir gerçeği olduğunu, yaşanan deprem nedeniyle hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerini ilettiğini, Akhisar’ın Selçikli Mahallesi’nde vatandaşların yalnız olmadıklarını hissettirmek amacıyla, deprem bölgesine ilk olarak çadırları sevk ettiklerini, geceyi sokakta geçirecek olan vatandaşlar için çadırları bir an önce kurarak hazır ettiklerini, Şehzadeler Belediyesi bütün imkanlarıyla halkımızın yanında olduğunu belirtti. Başkan Çelik son olarak ise, yaşanan depremde her hangi bir can kaybının olmamasının en büyük teselli olduğunu ifade ederek, tüm Manisalılara ve Akhisarlılara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Son güncelleme tarihi : 23 Ocak 2020 17:01

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başkan Ergün Akhisar ve Kırkağaç’ta İncelemelerde Bulundu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x