Akhisar’da 2-5 yaş arası çocuklarımız için Süt Kuzusu Projesi

Akhisar Belediyesi tarafından ilçedeki 2-5 yaş çocukların süt içmesi için başlatılan 'Süt Kuzusu Projesi' kapsamında, Başkan Besim Dutlulu ve Köy Kooperatifi Manisa Birlik Başkanı Mehmet Kavas ile birlikte protokol imzalandı. İmzalanan protokol sayesinde, bölgedeki süt üreticilerini ve kooperatifleri destekleyerek kırsal kalkınmaya destek olunacak.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
14 Ekim 2020 - 16:32
Manisa haber | Genel Politika | Akhisar haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Akhisar’ımızdaki 2-5 yaş arası çocuklarımız için Süt Kuzusu Projemizi başlatıyoruz. Köy Kooperatifi Birlik Başkanı ve aynı zamanda Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas ile protokolümüzü imzaladık; Kasım ayında süt dağıtımına başlıyoruz.

Amacımız hem bölgemizdeki süt üreticilerini ve kooperatifleri destekleyerek kırsal kalkınmaya destek olmak, hem de çocuklarımızın sağlıklı gelişimi için önemli bir yere sahip olan sütü ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırmak. Akhisar’ımıza hayırlı olsun.

Akhisar’da 2 5 Yaş Arası çocuklarımız Için Süt Kuzusu Projesi Akhisar’da 2 5 Yaş Arası çocuklarımız Için Süt Kuzusu Projesi Akhisar’da 2 5 Yaş Arası çocuklarımız Için Süt Kuzusu Projesi
0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Akhisarlı Tarım Üreticilerine Ata tohumu ’Karakılçık’ Buğdayı Ücretsiz Verilecek
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x