Akhisar’da Çalıştığı Tekstil Fabrikasında Sevgilisine Evlilik Teklifi Yaptı

Manisa’nın Akhisar ilçesinde beraber aynı tekstil fabrikasında çalıştığı sevgilisine sürpriz bir evlilik teklifi yaptı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
15 Şubat 2020 - 11:22
Manisa haber | Genel Gündem | Akhisar haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

’nın Kırkağaç ilçesinde yaşayan Umut Erce, aynı tekstil fabrikasında beraber çalıştığı sevgilisi Özlem Topçu için sürpriz evlilik teklifi hazırladı.

Akhisar ilçesindeki özel bir tekstil fabrikasında sevgilisi Özlem Topçu ile beraber çalışan Umut Erce fabrika ortasında “Özlemcim, canım benim, sevgililer günün kutlu olsun. Sen benim için çok değerli, çok özelsin. Seni canımdan çok seviyorum. Hayatım, benimle evlenirmisin” dedi. Sevgilisinin evlilik teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Özlem Topçu, “Tabi ki evet” diyerek teklifini kabul etti. Tekstil işçilerinin alkışları arasında birbirine sarılan gençler, büyük mutluluk yaşadı. Teklifine olumlu yanıt alan Erce, sevgilisi Topçu’ya söz yüzüğünü takarak çiçek verdi.

Umut ve Özlem’in bu unutulmaz mutluluklarına şahit olan arkadaşları ise genç çiftleri tebrik ederek mutluluklar dilediler.

Kimler Neler Demiş?

5 İldeki Torbacı Operasyonunda Tutuklu Sayısı 34 Oldu