Akhisar’daki Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinin Fiyatları ve Çalışma Saatleri Açıklandı!

Akhisarlılara spor yapabilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri yeni alanlar kazandırmak için çalışmalarını yürüten Akhisar Belediyesi, Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’ni yenileyerek vatandaşların hizmetine açtı.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
03 Temmuz 2020 - 17:27
Manisa haber | Ekonomi Genel Politika | Akhisar haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

İşletmesi daha önceden özel şahıslarda olan havuz ve kafe, Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatları ile belediye bünyesine geçti. Aylar süren çalışmalar sonucunda modern hale getirilen havuz, yenilenen yüzü ve indirimli fırsatlarıyla 4 Temmuz Cumartesi günü (yarın) vatandaşların hizmetine açılıyor.

Pazartesi günleri ‘Halk Günü’ olarak fiyat indirimi uygulanacak havuz, Perşembe günü ise sadece kadınlara açık olacak ve 7 yaş altı çocuklardan ise ücret alınmayacak.

Olimpik Yüzme Havuz fiyatları şu şekilde açıklandı:

“18 yaş üstü giriş 30 TL ve 18 yaş altı giriş ücreti 15 TL. Halk günü olarak belirlenen Pazartesi günleri 18 yaş üstü 15 TL, 18 yaş altı giriş ücreti 10 TL.”

Havuzun çalışma saatleri ise 09.00 ile 19.00 arası olarak belirlenirken, kafe ise haftanın her günü 09.00 ile gece 24.00’a kadar Akhisarlılara hizmet verecek.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salihli Belediyesi’nden iş arayanlara müjde! Vestel mavi yaka personel alımı yapacak
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x