Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek, bayramlaştı. Şehit mezarlarını da ziyaret eden Kaymakam Uçgun, şehitler için dualar okudu.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
26 Mayıs 2020 - 02:03
Manisa haber | Genel Politika | Alaşehir haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, bayram ziyaretleri kapsamında şehit kabirlerini ziyaret ederek şehit ailelerinin bayramlarını kutladı. Ziyaretlerde Kaymakam Uçgun’a Alaşehir ilçe Emniyet Müdürü Mustafa Zorpuzan, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Nadir Bilbay eşlik etti.

Alaşehir’de bulunan şehit mezarlarını ziyaret edip, ailelerinin bayramlarını kutlayan Kaymakam Uçgun, “Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizin manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Şehit aileleri bizlere emanet, biz kamu görevlilerine milletimizin verdiği en kutsal görev. Ülkemizin topraklarını korumak ve savunmak adına en güç koşullar altında bile canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehit ve gazilerimizin kıymetli ailelerinin her daim yanında olduğumuzun, taleplerinin karşılanmasının önceliklerimizden olduğunun bilinmesini istiyorum.” diyerek bayramlarını kutladı.

Şehit aileleri, kaymakam, emniyet müdürü ve jandarma komutanının ziyaretlerinden memnun olduklarını dile getirerek, devletin her zaman yanlarında olduğunu ve hiç eksiklik hissetmediklerini belirterek, ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde 19 şehit bulunuyor.

 

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
’”Hayat Eve Sığar” Kampanyasına Destek İçin Klibi Çektiler
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x