Alişan Manisa’da Trafik Kazası Geçirdi!

Alişan diye tanınan şarkıcı Serkan Burak Tektaş, Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde trafik kazası yaptı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

İstanbul’dan İzmir’e gittiği öğrenilen Alişan’ın kullandığı 34 BAB 35 plakalı cip, İzmir-İstanbul Otoyolu’nda Çerkezosmaniye Mahallesi yakınlarında sağ arka aksının kırılması sonucu önce bariyerlere çarpıp devrildikten sonra yaklaşık 30 metre sürüklendi.

Alişan ve ailesi ölümden döndü

Kazada araçta bulunan Alişan’ın eşi Buse Varol ve oğlu Burak (2) yara almadan kurtuldu.

Kazada yaralanan ailenin yabancı uyruklu çocuk bakıcısı ise olay yerine gelen ambulansla Akhisar’daki özel bir hastaneye kaldırıldı.

Alişan’ın kullandığı aracın tekeri koptu kaza yaptı

Alişan, gazetecilere yaptığı açıklamada yolda seyrederken ne olduğu anlamadan aracın bariyerlere çarptıktan sonra devrildiğini belirterek, “Ne olduğunu anlamadık, büyük şok yaşadık, ölümden döndük. Hayatımda ilk kez kaza yapıyorum, verilmiş sadakamız varmış. Sonra gördük ki aracın aks kopmuş. Böyle bir aracın aksı nasıl kopabilir hayret ediyorum. Büyük şok yaşadık.” diye konuştu.

Kazadan sonra Okan Kurt ziyarete geldi

Kazadan sonra kontrol amaçlı Alişan, eşi Buse Varol ve oğlu Burak kontrol amaçlı merkezindeki özel bir hastaneye getirildi. Durumlarının iyi olduğu öğrenilirken Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt İstanbul’dan özel aracıyla Alişan’ın ziyaretine geldi.

 

Haber:

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’ya Şehit Ateşi Düştü!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x