Başkan Akın Hayata Geçirecekleri Projeler Hakkında Esnafı Bilgilendirdi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte Fatih Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti, sorunlarını yerinde dinledi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
12 Eylül 2020 - 12:26
Manisa haber | Genel Politika | Turgutlu haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Fatih Sanayi Sitesine ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Akın ziyareti sırasında esnaf ve çalışanlarla bir araya gelerek sohbet etti. Esnafın sorun ve taleplerini dikkatle dinleyen Başkan Akın, hayata geçirecekleri projeler hakkında esnafı da bilgilendirdi. Başkan Akın ayrıca sanayi esnafı ile çalışanlara hem “hayırlı cumalar” dileğinde bulundu hem de işlerinde bol ve bereketli kazançlar diledi.

Fatih Sanayi Sitesine gerçekleştirdiği ziyaret hakkında konuşan Başkan Akın, “Başkan yardımcılarımız ve meclis üyelerimizle birlikte Fatih Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnaf ve emekçi kardeşlerimizle buluştuk. Ziyaretimiz sırasında sohbet ettiğimiz esnafımızın sorunlarını, taleplerini de dinledik. Turgutlumuzda ve Fatih Sanayi Sitemizde yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında esnafımızı bilgilendirdik ve kendileriyle fikir alış verişinde bulunduk. Fatih Sanayi Sitesi esnaf ve çalışan kardeşlerimize hayırlı işler, bereketli kazançlar dilerim” dedi.

Ziyarette Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Turgutlu Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Gökdere, Fatih Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı ve Meclis Üyesi Hasan Yaman da yer aldı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x