Başkan Çelik Perşembe Pazarının Yeni Yerini Açıkladı!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in de katılımıyla Pazarcılar Odasında bu gün gerçekleştirilen toplantıyla, Manisalı vatandaşlarından da yakından takip ettiği ve uzun süredir gündemi meşgul eden Perşembe Pazarının yeni kurulacak yeri açıklandı. Bu hafta son kez Avnigemicioğlu Caddesi üzerindeki yerinde kurulacak ve pazarcı esnafı sonra yeni yerine taşınacak.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
12 Şubat 2020 - 15:31
Manisa haber | Ekonomi Gündem | Şehzadeler haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

’da uzun zamandır gündemi meşgul eden Perşembe Pazarıyla ilgili olarak Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik açıklama yaparak pazarın son kez 13 Şubat tarihinde Avnigemicioğlu Caddesine kurulacağını açıkladı. Başkan Çelik yaptığı açıklamada, “Şehzadeler Belediyesi olarak, bir süredir gündemi meşgul eden Perşembe Pazarı sorununun çözümüyle ilgili, yoğun bir çaba ve emek sarf ettik.

Perşembe Pazarı 13 Şubat günü son kez Avnigemicioğlu Caddesi üzerinde kurulacak

Perşembe Pazarı’nın eski garaj alanında kurulması ile ilgili uzun süredir devam eden anlaşmazlıkların giderilmesi ve ortak bir çözüm yolunun bulunması amacıyla, konunun tüm tarafları ile uzun toplantılar ve görüşmeler yaptık. En nihayetinde herkesin kabul ettiği bir çözüm noktasına ulaştık. Perşembe Pazarı, bu hafta 13 Şubat günü son kez Avnigemicioğlu Caddesi üzerindeki yerinde kurulacak.

20 Şubat Perşembe gününden itibaren Eski Garaj Kapalı Pazar yerinde kurulacak

Önümüzdeki haftadan itibaren de, yani 20 Şubat Perşembe gününden itibaren, eski garaj alanındaki pazar yerinde kurulacak. Manisalıların ve pazarcı esnafının mağdur olmayacağı bu çözümle ilgili gayret ve çaba gösteren bütün paydaşlara teşekkür ediyorum.” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa Valisi Ahmet Deniz Ziyaretçilerini Ağırladı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x