Başkan Ergün, Manisa Prime’daki çalışmaları inceledi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Manisa Prime projesinde incelemede bulundu.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

‘da yıllardır yapı sürdürülen ve içerisinde 5 yıldızlı otelin, alışveriş merkezi ve Manisa Büyükşehir Belediye Hizmet Binasının bulunduğu Manisa Prime’da inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde de inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Ergün, yapmış olduğu ziyarette teknik birimlerini, fen işleri ve mühendislerle beraber firma yetkilileri ile görüşmüştü. İnşaat alanının gezen Başkan Ergün, yapılacak olan mağazaları, otopark ve diğer üniteleri gezmişti. İnşaatın ilerleyişi ile ilgili bilgi almış ve her hangi bir sıkıntı olup olmadığını sormuş ve çözüm için görüş alışverişinde bulunmuştu.

Kentin sosyal hayatına yeni bir soluk katacak bir proje

Manisa için önemli olan bir prestij projesi olan Manisa Prime, Manisalı vatandaşların sosyal hayatlarını ve vakitlerini geçirecek olan projede inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı , yapılan çalışmaları yerinde görmek ve bir önceki ziyaretinde görülen aksaklıkların tamamlanıp tamamlanmadığını incelemek için inşaat alanını tekrar ziyaret etti. Başkan Ergün’e yaptığı ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, başkan danışmanları ve daire başkanları da eşlik ederek inşaat alanında incelemelerde bulundular. İnşaat çalışmalarını yapan firma yetkililerinden bilgiler alan heyet, inşaatte kullanılan iç yapı malzemelerini incelediler.

Dev projede 2020 yılı sonunda belediye binasının bitirilmesi planlanırken, 2021 yılı yaz ayına kadar AVM ve otel inşaatının bitirilmesi planlanıyor.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ziyaretten sonra yaptığı açıklamada, kentin sosyal hayatına yeni bir soluk katacak bir proje olduğunu söyledi.

Son güncelleme tarihi : 4 Ocak 2020 17:58

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kula’da Emniyet Müdürlüğü Korona Virüs Denetimlerini Sıklaştırdı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x