Başkan Ergün Öğrencilere Verdiği Sözü Tuttu: 17 İlçede Dağıtıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, okulların yeniden açılacağı tarihte öğrencilere kuru üzüm ve mesir macunu dağıtma sözü yerine getirildi. Yeni eğitim öğretim sezonunun başlamasıyla birlikte Başkan Ergün’ün sözü üzerine il genelinde öğrencilere kuru üzüm ve mesir macunu dağıtıldı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
22 Eylül 2020 - 12:53
Manisa haber | Eğitim Politika

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Türkiye genelinde okulların virüs önlemleri kapsamında tatil edilmesinin ardından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından öğrencilere okulların açıldığı ilk gün için 40 dakikalık teneffüs sözü verilmişti.

‘nın İlçelerindeki Öğrencilere Büyükşehirden Kuru Üzüm ve Mesir Macunu İkramı

Bunun üzerine harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı de öğrencilere kuru üzüm ve mesir macunu dağıtacağını açıklamıştı. Okullarda yeni eğitim öğretim sezonunun korona virüs önlemleri kapsamında da olsa yeniden açılmasıyla birlikte Başkan Ergün’ün kuru üzüm ve mesir macunu sözü yerine getirildi.

Şehzadeler ilçesinde bulunan İstiklal İlkokuluna giden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Gökhan Kiriş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fevzi Yüksel, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay, İstiklal İlkokulu Müdürü Gürsel Saka ile birlikte öğrencilere Başkan Ergün’ün sözü olan kuru üzüm ve mesir macunlarını dağıttı.

17 ilçede de dağıtıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün sözü olan kuru üzüm ve mesir macunları il genelinde bulunan okullarda öğrencilere ulaştırıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Başkan Ergün adına kuru üzüm ve mesir macunlarını öğrencilere dağıttı. Tüm öğrencilere ve öğretmenlere iyi dersler dileklerini ileten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, ders başı yapan öğrencilere, öğretmenlere ve velilere yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni etti.

Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı

Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı

Manisalı öğrenciler Eğitime Kuru üzüm Ve Mesir Macunuyla Başladı

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gölmarmara Prestij Caddesindeki Büyükşehir’in Çalışmalarında Sona Gelindi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x