Başkan Öküzcüoğlu Belediye Çalışanlarını Ziyaret Ederek Bayramını Kutladı

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, belediye çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
25 Mayıs 2020 - 01:46
Manisa haber | Genel Politika | Alaşehir haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, belediye başkan yardımcısı Halis Özcan ile beraber belediye çalışanlarını ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. Başkan Ahmet Öküzcüoğlu, personellerinin bayramlarını kutladıktan sonra, vatandaşların da bayramını kutlamak için bir mesaj yayınladı.

Başkan Öküzcüoğlu, “Salgın nedeniyle sıkıntılı günler geçirdiğimiz bir dönemde, mübarek Ramazan ayını geride bırakarak bayrama kavuştuk. Bayramlar; yüreklerin coşkuyla attığı, yardımlaşmanın, dayanışmanın, dostluğun ve kardeşliğin en samimi şekilde ortaya çıktığı, yaşandığı günlerdir.

Bu yıl Ramazan Bayramını ne yazık ki sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yakınlarımızı ziyaret edemeden kutlayacağız ancak önemli olan gönüllerin bir olması elbette. Bayramın ülkemizde ve bütün dünyada huzur içerisinde geçmesini, Ramazan ayının bizlere hatırlattığı değerlerle dolu olmasını diliyorum. Huzur, umut, mutluluk kalplerinizden hiç eksik olmasın. Hayırlı Bayramlar diliyorum.” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Sokağa Çıkma Kısıtlaması İhlal Eden 239 Kişiye Ceza Kesildi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x