Büyükşehir Belediye Kreşleri Dezenfekte Ediliyor

Kamu personeli de 1 Haziran’da normal mesaiye başlayacak. Bu kapsamda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım Bahri Sarıtepe, Gençlik Merkezi Binası’nda bulunan birimleri ziyaret ederek sağlıklı çalışma ortamı oluşturabilmek adına son kontrollerini yaptı. Öte yandan 1 Haziran itibariyle kreşlerinde açılacak olması nedeniyle Büyükşehir Belediyesi kreşleri de dezenfekte edildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
30 Mayıs 2020 - 19:34
Manisa haber | Genel Gündem Politika Sağlık

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulunmuştu. Normalleşme sürecine adım adım geçilmesiyle ilgili kararlardan biri de kamu personelinin 1 Haziran itibariyle normal mesaiye başlayacak olması ve kreşlerin açılması oldu.

Bu kapsamda, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi Binası’nda yer alan daire başkanlıkları ile Büyükşehir Belediyesi kreşlerini ziyaret etti. Yıldırım, ziyaretinde Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Müge Türkeli Kuğu ve ardından Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan ile bir araya geldi.

Gençlik Merkezi’nde bulunan birimlerdeki personelleri de ziyaret etti

Yıldırım, personellerin 1 Haziran’da normal mesaiye başlamasından dolayı daire başkanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı oluşturulması adına istişarelerde bulundu. Yıldırım, sosyal mesafeyi koruyarak çalışması yapılması gerektiğini de belirterek son kontrollerini yaptı.

Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nde bulunan birimlerdeki personelleri de ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Yıldırım, sağlıklı ve hijyenik çalışma ortamı için de önerilerde bulundu. Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Büyükşehir Belediyesine bağlı kreşlerde de incelemelerde bulundu. 1 Haziran itibariyle açılacak olan kreşler, Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığınca dezenfekte edildi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa İlçeler Arası ve Komşu İller Arası Toplu Taşıma Saatleri Yayınlandı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x