Büyükşehir ekipleri Muhtarların Taleplerini Dinlediler

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, merkez Şehzadeler ilçesine bağlı Kaleköy, Kırançiftlik ve Çamköy ile Yunusemre ilçesine bağlı Şamar ve Beydere mahallelerini ziyaret ederek, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Mahalle muhtarları, hizmetleri nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
02 Temmuz 2020 - 23:54
Manisa haber | Genel Politika | Yunusemre haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, sırasıyla merkez Şehzadeler ilçesine bağlı Kaleköy Mahallesi Muhtarı İsa Bozdağ, Kırançiftlik Mahallesi Muhtarı Celali Çınar ile Yunusemre ilçesine bağlı Çamköy Mahallesi Muhtarı Kadir Çelik, Şamar Mahallesi Muhtarı Cavit Boz ve Beydere Mahallesi Muhtarı Ramazan Çetinkaya’yı ziyaret etti.

Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ’ün selamları ile birlikte Başkan Ergün’ün muhtarlara hediyesi olan duvar saatlerini takdim eden Çevirmeci, muhtarların taleplerini de dinledi.

Bu sıkıntılı günlerde Büyükşehir’in hizmetlerinden memnuniyetini dile getiren muhtarlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Büyükşehir çalışanlarına teşekkürlerini iletti. Ziyaretlerde muhtarların talepleri de alınarak, ilgili birimlere iletilmesi sağlandı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Engelli Otomobili Kamyona Arkadan Çarptı: 2’si Ağır 5 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x