Büyükşehir Zabıta Ekipleri Salihli ve Akhisar’da Denetimler Yaptı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı zabıta ekipleri, Salihli’de vatandaşa hizmet veren toplu taşıma araçlarını denetlerken, Akhisar’da da hal zabıta ekipleri, pazar tezgahları ve marketlerin manav reyonlarını denetledi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
13 Şubat 2020 - 11:43
Manisa haber | Asayiş Ekonomi | Akhisar haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Salihli’de toplu taşıma hizmeti veren ulaşım araçlarını denetledi. Klimadan, engelli rampasına kadar tüm noktaları titizlikle inceleyen Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, vatandaşların daha rahat seyahat etmesini amaçlıyor.

Salihli’de toplu taşıma hizmeti veren araçlar denetlendi

Vatandaşın memnuniyetini maksimum seviyelere taşımak amacıyla denetim çalışmalarına hızla devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Salihli’de toplu taşıma hizmeti veren araçları denetledi. Klima, araç temizliği, şoförün kılık kıyafeti, engelli rampası gibi tüm ayrıntıları dikkatle inceleyen ekipler, kurallara uymayan araçların şoförlerine cezai işlem uyguladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, toplu ulaşımda kaliteyi ve vatandaşın memnuniyetini artırmak için denetimlerin devam edeceğini belirtti.

Akhisar’da pazar yeri ve marketlerin manav reyonunda denetleme yapıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığına bağlı hal zabıta ekipleri de, Akhisar’da pazar yeri ve marketlerin manav reyonunda denetimde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığına bağlı hal zabıta ekipleri, denetimlerine Akhisar’da devam etti. Akhisar’da pazar yeri ve marketlerin manav reyonunda denetimde bulunan zabıta ekipleri, fatura, barkod ve mevzuata uygunluk açısından denetimde bulundu. Öte yandan Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, pazar yerine yönelik rutin denetim ve kontrollerin devam edeceğini belirtti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büyükşehir Zabıta Ekiplerinden Trafikte Sıkı Denetim
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x