Büyükşehir’den İhtiyaç Sahibi 6 Kişiye Hasta Yatağı

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’te hasta yatağı için talepte bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koştu.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
18 Ekim 2020 - 15:41
Manisa haber | Genel Politika | Gördes haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Gördes ilçesinde yaşayan ve hasta yatağı talebinde bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların taleplerini geri çevirmedi.

Bu kapsamda Gördes Korubaşı Mahallesi’nden Fatma Yılmaz, Atatürk Mahallesi’nden Bayram Oflaz, Çiğiller Mahallesi’nden Özgül Özen, Çiçekli Mahallesi’nden Ali Çetinkaya, Hüseyin Abdullah Diril ve Zeliha Güneş isimli vatandaşlara hasta yatakları teslim edildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğünce adreslere gidilerek teslim edilen ve kurulumu gerçekleştirilen destekte vatandaşlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ’ün selamları ve geçmiş olsun dilekleri iletildi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büyükşehir Zabıta ve İtfaiye Personeli İçin MCBÜ İle İşbirliği Protokolü
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x