Büyükşehirden Sokağa Çıkma İzininde Hijyenik Maske Dağıtım Standı

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar, kendilerine tanınan sokağa çıkma iznini kullandı. 14.00 ila 20.00 saatleri arasında sokağa çıkma serbestliği bulunan Manisalıları, Manisa Büyükşehir Belediyesi yine yalnız bırakmadı ve kurduğu maske dağıtım stantları ile halkımıza hizmet verdi.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
25 Mayıs 2020 - 00:44
Manisa haber | Ekonomi Genel Politika Sağlık

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ile 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlar, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde üçüncü kez kendilerine tanınan sokağa çıkma serbestliğinden faydalandı.

Kurulan maske dağıtım stantlarında binlerce maske dağıtıldı

virüsle mücadele sürecinde halk sağlığının korunması amacıyla seferber olan ve sonrasında sokağa çıkma izinlerinde kurduğu hijyenik maske dağıtım stantları ile Manisalıların yanında yer alan Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda da vatandaşları yalnız bırakmadı. Ulupark, Kırmızı Köprü ve Atatürk Kent Parkı’nda kurulan maske dağıtım stantları ile binlerce maske, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımıza dağıtıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım ve Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman da, Ulupark’ta kurulan stantta vatandaşlara maske dağıttı. Ramazan Bayramı dolayısıyla stantlarda kolonya ve şeker ikramında bulunulurken, sokağa çıkma serbestliği tanınan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı kutlandı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büyükşehirde Nöbetçi Birimlerinde Bayramlaşma
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x