Çaycı Hüseyin ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da

Çocuklar Duymasın dizisinde canladırdığı ‘Çaycı Hüseyin’ rolüyle ünlenen ve sevilen isim Alparslan Özmol ile ünlü yarış Pilotu Bahadır Sevinç, yakıt katkısı tanıtımı için Manisa’ya geldi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
01 Eylül 2020 - 22:06
Manisa haber | Ekonomi Gündem

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı ‘Çaycı Hüseyin’ rolüyle ünlenen isim olan Alparslan Özmol ile katıldığı yarışlarda başarı elde eden ünlü yarış pilotu Bahadır Sevinç Kaya Motorlu Araçlar A.Ş’nin Yakıt katkısı tanıtımı için Manisa’ya geldi.
Manisalılar tarafından ilgi odağı olan Özmol, hayranlarını kırmayarak bol bol fotoğraf çekildi.
Özmol’’ Manisa’ya daha önce geldiğini ve Manisa’yı çok sevdiğini vatandaşların ilgisinden çok memnun olduğunu’dile getirdi.

Haber: Serkan Özcan

Çaycı Hüseyin Ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da Çaycı Hüseyin Ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da Çaycı Hüseyin Ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da Çaycı Hüseyin Ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da Çaycı Hüseyin Ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da Çaycı Hüseyin Ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da Çaycı Hüseyin Ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da Çaycı Hüseyin Ve Yarış Pilotu Bahadır Sevinç Tanıtım İçin Manisa’da

İlgili haber Reklam Çekimi İçin ‘Çaycı Hüseyin’ lakaplı Özmol Kula’ya Geldi

5 1 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Takla Atan Otomobil Sürücüsü Ağır Yaralandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x