Doktorla Anlaşıp Hamile Olduğunu Söyleyerek Sevgilisini Dolandırdı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yaşanan olayda iddiaya göre, doktorla anlaşıp evli olan sevgilisinin hamile olduğunu ve kürtaj yaptırmak için para alarak dolandıran 3 kişi gözaltına alındı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
18 Şubat 2020 - 11:44
Manisa haber | Asayiş | Turgutlu haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Sevgilisinin hamile olmadığını anlayan şahıs, sevgilisi ve doktordan şikayetçi oldu.

İddiaya göre, A.Ü. isimli şahıs, birlikte çalıştığı G.K. aracılığıyla D.Ö. isimli bir kadınla tanıştırıldı. Bir süre sonra D.Ö. ile A.Ü. sevgili oldu. D.Ö., evli olan sevgilisi A.Ü.’yü dolandırmak için bir hastanede doğum uzmanı T.B. ile sevgilisine hamile olduğunu ve kürtaj yapılacağını söylemesi yönünde anlaştı.

Hakkında suç duyurusunda bulundu

Kendisinden kürtüj için 5 bin TL alan sevgilisinin hamile olmadığını iddia eden A.Ü., kendisini dolandırdığını iddia ettiği sevgilisi D.Ö., arkadaşı G.K. ve doktor T.B. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından gözaltına alınan D.Ö., G.K. ve T.B. polis sorgusunun ardından adli mercilere sevk edildi. Hakim karşısına çıkan 3 şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Genç kız son olarak Manisa’da görüldü: Haber alınamıyor..!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x