Gördes İlçe Merkezinde Bozulan Yollarda Yenileme Çalışması Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçe merkezinde kurum kazılarının ardından bozulan yollarda yenileme çalışmasına başladı. Yapılan çalışmanın ardından, kent merkezindeki mevcut caddeler hem estetik, hem de konfor kazanacak.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
14 Temmuz 2020 - 14:19
Manisa haber | Çevre Ekonomi Genel | Gördes haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçe merkezinde kurum kazılarının ardından bozulan yollarda yenileme çalışması yapılacağının müjdesini vermişti.

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve mahalle muhtarları tarafından da memnuniyetle karşılanan müjdenin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, mevcut güzergahlarda yenileme çalışmasına başladı.

Yapılan çalışmaları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Sorumlusu Mustafa Gün de yakından takip ediyor. Öte yandan ilçe merkezinde yürütülen bu çalışmalarda yaklaşık olarak, 100 bin metre kare kilit parke döşemesi yapılacak olup, mevcut caddeler konfor ve estetiğe kavuşacak.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kocasından Şiddet Gördüğünü İddia Eden Yaşlı Kadın Polise Sığındı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x