Gülnur Kocabaş Cinayetinden Sonra Manisa’da kadın cinayetleri protesto edildi

Manisa'da kadınların oluşturduğu bir grup, kadın cinayetlerini protesto için dün öldürülen Gülnur Kocabaş'ın silahlı saldırıya uğradığı sokakta basın açıklaması yaptı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
29 Mayıs 2020 - 11:04
Manisa haber | Gündem | Şehzadeler haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

‘da kadınların oluşturduğu bir grup, kadın cinayetlerini protesto için dün öldürülen Gülnur Kocabaş’ın silahlı saldırıya uğradığı sokakta basın açıklaması yaptı.

Şehzadeler ilçesi Alaybey Mahallesi’nde dün cinayet olayının gerçekleştiği Gülnur Kocabaş’ın evinin yakınlarındaki sokakta toplanan grup, ellerinde taşıdıkları pankartlarla genç kadının öldürülmesini protesto etti.

Gülnur KOCABAŞ’ın mesai arkadaşı konuşma yaptı

Grup adına basın açıklamasını okuyan Kocabaş’ın mesai arkadaşı Yeliz Kurt, kadın cinayetlerini durdurana kadar vazgeçmeyeceklerini belirterek, “Kadın Meclisleri olarak bu konuda mücadelemizi sürdüreceğiz. Gülnur Kocabaş’ın ailesine adalet mücadelesinde sonuna kadar destek vereceğiz.” dedi.

 

İlgili haber Manisa'da 22 Yaşında Genç Kadın Öldürüldü!

Cinayet şüphelisi tutuklanmıştı

Dün, erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Yusuf.A tarafından sokakta silahla vurulan Gülnur Kocabaş hayatını kaybetmiş, şüpheli tutuklanmıştı.

İlgili haber Manisa'da Cinayete Kurban Giden Genç Kadının Katil Zanlısı Tutuklandı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Yeni Kararlar Alındı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x